Авторизований сервісний центр кавомашин SAECO (Philips)

Ремонт, сервіс, запасні частини для кавомашин, кавоварок та кавомолок.
Автоматичні кавомашини
Суперавтоматичні кавомашини
Професійні кавоварки
Заявка на ремонт кавомашини
Наша команда сервіс-майстрів відремонтує будь-яке кавове обладнання.
Відправте форму і наш сервіс-майстер зв'яжеться з Вами і проінструктує щодо подальших дій.
ПІБ

Розпродаж відновлених кавомашин (бу).

Доступні рішення для приготування смачної кави вдома, в офісі, в барі або ресторані.
Автоматичні кавомашини
Суперавтоматичні кавомашини
Професійні кавоварки
Запит на придбання відновлених бу кавомашин

Поради експертів

БУ кавомашини: чи варто купувати?
Кожен за нас зацікавлений у тому, щоб платити розумну ціну за корисні та цінні речі. І кавомашини не є виключенням. Якщо подивитись на вартість бу кавомашин, то вони в 2 і більше разів менші за початкову ціну. Сьогодні є багато пропозицій: приватні оголошення, інтернет майданчики OLX, через знайомих...  Очевидно, що є можливість заощадити гроші, але існують ризики, які варто оцінити перед тим, як робити покупку.

Перший і найбільший ризик, якість кавомашини. Так, різниця в ціні очевидна. Але і стан кавомашини грає велику роль. Навряд чи кого-небудь задовільнить придбання купи металобрухту за невеликі кошти. Ми ж розраховуємо на те, що вона нам буде служити і гоутвати каву. Саме тому варто звернути увагу на:
  • Якого року випуску кавомашина? Якщо кавомашина має вік 10 і більше років, існує ймовірність, що запасні частини на неї можуть бути відсутні: такий модельний ряд вже не випускається, а на розбоках їх немає. Тому якщо щось вийде з ладу, доведеться або переплачувати за ремонт, або викинути кавомашину на смітник.
  • Який "пробіг" і на скільки добре попередній власник піклувався про неї? Якщо вона стояла в приміщенні, працювала без надмірних навантажень, регулярно проводились сервісний догляд, - що ж, така кавомашина буде радувати нового власника. Якщо вона стояла в гаражі, піддавалася перепаду температур, а може ще й замеразала, тоді нового власника чекають додаткові витрати.
Саме тому при купівлі бу кавомашини важливими є не тільки модель і ціна, але й репутація продавця. Якщо говорити про компанію "Експерт Фуд Сервіс", то тут є повноцінний сервісний центр із кваліфікованими майстрами, необхідними інструментами та оригінальними запасними частинами. Всі кавомашини проходять профілактичний ремонт, який передбачає:
  • чистку бойлера та системи подачі води
  • тестування плати керування функціями кавомашини
  • заміну всіх зношувальних комплектуючих (прокладки)  
  • налаштування помелу та температури
Більше того, на всі бу кавомашини компанія надає гарантію.


У підсумку, покупки кавомашини від компанії "Експерт Фуд Сервіс" може бути вигідною  інвестицією і відповідати вимогам "якість за розумну ціну"!  
Секрети догляду за професійною кавоваркою
Процес очищення кавоварки - найбільш трудомісткий і сповнений деталей, які необхідно виконувати неухильно. В даному випадку від ваших дій безпосередньо залежить смак і якість напою. А також дані знання будуть безсумнівно вашою перевагою, якщо ви хочете будувати кар'єру бариста або відкрити свій кавовий бізнес.

Процедура очищення холдера і робочої групи в даній машині повинна відбуватися щодня. Це дозволить машині прослужити довго і забезпечити якість напоїв. Для чищення еспресо машини такого типу нам знадобиться:
  1. «сліпий холдер», тобто тримач для кави, в якому всередині немає просвітів і дірочок.
  2. порошок для чищення. Зазвичай, його постачають ті ж постачальники, що і кави. У деяких випадках замість порошку вам можуть поставити таблетки. Ось деякі марки порошків і таблеток, які вам можуть зустрітися: Puly caff, Cafiza, Wmf, Ascaso.
  3. спеціальний пензлик для очищення мембрани кавомашини.

Перший крок: необхідно засипати 2 чайні ложки порошку або одну таблетку для чищення в сліпий холдер і щільно вставити його в робочу групу, яку необхідно прочистити.
Другий крок: натисніть на машині на кнопку подачі води і почекайте 20 секунд. Це дасть час воді в досить кількості зібратися в сліпому холдері і створити тиск в групі. Коли ви зупините воду, натиснувши на кнопку ще раз, вода, не маючи виходу через носик холдера, піде вгору, назад в групу, промиваючи трубки і мембрану від залишків кави і вапна.
Третій крок: дістаньте холдер з групи і пролийте воду ще 20 секунд - це дозволить основним хімікатів вийти з трубок.
Після цього необхідно вставити холдер назад в групу і пролити воду ще кілька разів. Кожен раз, виймаючи холдер - ви будете бачити залишки кавових масел, які як і раніше будуть виходити з трубок. Коли вода після проливу залишиться чистою, це означає, що масел більше немає і можна просто злити воду без холдера в групі. Це дасть гарантію, що залишки хімікату вийшли. При цьому ви можете і сполоснути холдер під проливним окропом. Але будьте обережні - щоб не обпекти руки.
Четвертий крок: візьміть пензлик і видаліть залишки засохлої кави з робочої групи. Бажано після цього ще раз пролити воду, щоб переконатися, що мембрана і група очищені від залишків кави.
П'ятий крок: необхідно також переконатися в тому, що холдер чистий і в ньому немає залишків кавових масел. Для цього його потрібно розібрати - зняти з нього портафільтр. І замочити в розчині порошку з водою - 40 грам порошку на 300 мл на 20-30 хвилин. Після очистити внутрішність холдера жорсткою губкою. Необхідно домогтися результату, щоб холдер засяяв, як ніби його ніколи не використовували.
Шостий крок: дістаньте зливний піднос з дна кавомашини і обполосніть його від залишків кави і хімікатів, а також протріть кавоварку до блиску від залишків кави і молока в кінці робочого дня.
Сьомий крок: відкрутіть головку форсунки для збивання піни з молока та замочіть її в окропі на 15-20 хвилин. Після цього, якщо в отворах все ще присутнє засохле молоко, його можна видалити за допомогою простої голки. Але не використовуйте зубочистку, тому що вона легко може зламатися і залишки застрягнуть всередині. Якщо форсунка в поганому стані і має багато засохлого молока на ній, то в окріп для замочування можна також додати порошок для чищення машини. У пропорції 1/3.
Восьмий крок: візьміть тонку бавовняну тканину, покладіть її на холдер і вставте його в робочу групу в кінці очищення. Так як холдер прилягає досить щільно, всі залишки кави залишаться на тканини і не потрібно буде довго проливати воду, намагаючись очистити мембрану.
Дев'ятий крок: можна доповнити догляд тим, щоб протерти кавомашину звичайним засобом для миття скла. Це додасть поверхням машини додаткові сяйво і чистоту. Але будьте уважні - наносити засіб потрібно тільки на рушник, а не розпорошувати на машину. Протирати засобом краще ті, частини машини, які зроблені зі сталі - щоб вони засяяли після чистки.
Десятний крок: ніколи не забувайте про верхню частину вашої машини, де розташовуються чашки для кави. Найчастіше там накопичується пил. Тому мінімум раз на тиждень необхідно знімати весь посуд з машини і протирати звичайним рушником поверхню від пилу і залишків кави.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам продовжити життя вашої кавоварки та добитися справді гідної якості еспресо в вашому закладі.
Made on
Tilda