ТзОВ Експерт Фуд Сервіс

БЕЗКОШТОВНА ОРЕНДА КАВОМАШИН від нашої компанії- ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Кавомашина для магазину

Особливо після введення першого карантину, продаж кавових напоїв став привабливим джерелом додаткового доходу для магазинів. Поміркуйте самі: у споживачів є потреба у каві, а бари і кафе закриті?! Звичайно, вони шукають де можна її задовільнити і ідуть туди, де відкрито! Ви можете додадково заробляти від 5,000грн/міс і більше! При цьому Вам не потрібно робити ніяких додаткових інвестицій!
ЕФС надає кавомашини на умовах безкоштовної оренди і бере на себе всі питання по їх обслуговуванню і ремонту!
А ще на що-тижневій або дво-тижневій основі ЕФС буде постачати найкращу каву та інші інгредієнти за доступними цінами.
Ви будете отримувати гідний прибуток разом з ЕФС!
Так, я хотів(ла) би дізнатись більше про умови спрівпраці для магазинів

КАВОМАШИНА ДЛЯ ОФІСУ

Кава в офісі - це не тільки правило гарного тону, але і потужний інструмент підвищення продуктивності!
Числені дослідження, проведені у 70-80-х рр минулого сторіччя довели, що якісна кава з низьким вмістом кофеїну (арабіка або "спешиалті" арабіка) сприяє зниженню стресу та кількості робочих конфліктів, а разом з тим підвищенню креативності, концентрації уваги та ефективності командної роботи. Цікаво?
Зважте на те, що від Вас не потрібно ніяких додаткових витрат! ЕФС надає кавомашини на умовах безкоштовної оренди та забезпечує постачання "правильної" кави та інших витратних матеріалів.
Можливо, Вам потрібна кавомашина на де-кілька днів для обслуговування заходу? Не питання!
Ми із задоволенням допоможемо Вам провести захід на найвищому рівні!
З ЕФС у Вашому офісі буде чудова атмосфера!
Так, я хотів(ла) би дізнатись більше про умови спрівпраці для офісів

КАВОМАШИНА ДЛЯ БАРУ, РЕСТОРАНУ

Всім відомо, що кавові напої в закладі - це не просто сторінка меню, але джерело додаткового прибутку, збільшення лояльності існуючих та залучення нових клієнтів.
В особі ЕФС Ви отримуєте гідного кавового експерта та партнера, який вирішить усі питання, пов'язані зі збільшення виручки від продажу кави. Більше того, Ва мне потрібно робити інвестицій в кавоварку та кавомолку - ми надаємо їх в безкоштовну оренду і беремо на себе всі питання по їх обслуговуванню і ремонту!
А ще на що-тижневій або дво-тижневій основі ми будемо постачати найкращі свіжообсмажені зерна кави та інші інгредієнти.
ЕФС допоможе Вам готувати найсмачнішу каву, яка буде вирізняти Вас серед інших!
Так, я хотів(ла) б дізнатись більше про умови співпраці для барів, ресторанів

Як ми працюємо

1
Заявка на сайті

- Ви заповнюєте форму на сайті
- з Вами зв'язується представник ЕФС та узгоджує день, час та місце зустрічі. Зустріч має відбуватись за адресою розміщення кавомашини або у Вашому офісі.
2
Зустріч із представником ЕФС
- ми з'ясовуємо Ваші потреби, очікування та з'ясовує місце розміщення кавомашини
- ми надаємо варіанти кавомашин відповідно до Ваших потреб та умови співпраці
- ми проводимо дегустацію та визначаємо оптимальний сорт кави
3
Виставлення кавомашини

- ми доставляємо кавомашину та інгредієнти
- відбуваєтсья підписання договорів оренди кавомашини та продажу продукції
- ми виставляємо кавомашину та навчаємо персонал
4
Взаємовигідна співпраця

- на щотижневій або дво-тижневій основі ми постачаємо каву, інгредієнти, аксесуари і проводдимо взаєморозрахунки
- на періодчній основі ми проводимо спільні рекламмні акції з метою збільшення виручки

Продаж нових кавомашин

Не уявляєте день без запашної кави? Ми теж! Саме тому, ми допоможемо Вам насолоджуватись улюбленим напоєм зранку, вдень і ввечері.
Запит на придбання нових кавомашин

Розпродаж відновлених кавомашин (бу).

Доступні рішення для приготування смачної кави вдома, в офісі, в барі або ресторані.
Автоматичні кавомашини
Суперавтоматичні кавомашини
Професійні кавоварки
Запит на придбання відновлених бу кавомашин

Авторизований сервісний центр SAECO (Philips)

Ремонт, сервіс, запасні частини для кавомашин, кавоварок та кавомолок.
Автоматичні кавомашини
Суперавтоматичні кавомашини
Професійні кавоварки
Заявка на ремонт кавомашини
Наша команда сервіс-майстрів відремонтує будь-яке кавове обладнання.
Відправте форму і наш сервіс-майстер зв'яжеться з Вами і проінструктує щодо подальших дій.
ПІБ

Поради експертів

БУ кавомашини: чи варто купувати?
Кожен за нас зацікавлений у тому, щоб платити розумну ціну за корисні та цінні речі. І кавомашини не є виключенням. Якщо подивитись на вартість бу кавомашин, то вони в 2 і більше разів менші за початкову ціну. Сьогодні є багато пропозицій: приватні оголошення, інтернет майданчики OLX, через знайомих...  Очевидно, що є можливість заощадити гроші, але існують ризики, які варто оцінити перед тим, як робити покупку.

Перший і найбільший ризик, якість кавомашини. Так, різниця в ціні очевидна. Але і стан кавомашини грає велику роль. Навряд чи кого-небудь задовільнить придбання купи металобрухту за невеликі кошти. Ми ж розраховуємо на те, що вона нам буде служити і гоутвати каву. Саме тому варто звернути увагу на:
  • Якого року випуску кавомашина? Якщо кавомашина має вік 10 і більше років, існує ймовірність, що запасні частини на неї можуть бути відсутні: такий модельний ряд вже не випускається, а на розбоках їх немає. Тому якщо щось вийде з ладу, доведеться або переплачувати за ремонт, або викинути кавомашину на смітник.
  • Який "пробіг" і на скільки добре попередній власник піклувався про неї? Якщо вона стояла в приміщенні, працювала без надмірних навантажень, регулярно проводились сервісний догляд, - що ж, така кавомашина буде радувати нового власника. Якщо вона стояла в гаражі, піддавалася перепаду температур, а може ще й замеразала, тоді нового власника чекають додаткові витрати.
Саме тому при купівлі бу кавомашини важливими є не тільки модель і ціна, але й репутація продавця. Якщо говорити про компанію "Експерт Фуд Сервіс", то тут є повноцінний сервісний центр із кваліфікованими майстрами, необхідними інструментами та оригінальними запасними частинами. Всі кавомашини проходять профілактичний ремонт, який передбачає:
  • чистку бойлера та системи подачі води
  • тестування плати керування функціями кавомашини
  • заміну всіх зношувальних комплектуючих (прокладки)  
  • налаштування помелу та температури
Більше того, на всі бу кавомашини компанія надає гарантію.


У підсумку, покупки кавомашини від компанії "Експерт Фуд Сервіс" може бути вигідною  інвестицією і відповідати вимогам "якість за розумну ціну"!  
Секрети догляду за професійною кавоваркою
Процес очищення кавоварки - найбільш трудомісткий і сповнений деталей, які необхідно виконувати неухильно. В даному випадку від ваших дій безпосередньо залежить смак і якість напою. А також дані знання будуть безсумнівно вашою перевагою, якщо ви хочете будувати кар'єру бариста або відкрити свій кавовий бізнес.

Процедура очищення холдера і робочої групи в даній машині повинна відбуватися щодня. Це дозволить машині прослужити довго і забезпечити якість напоїв. Для чищення еспресо машини такого типу нам знадобиться:
  1. «сліпий холдер», тобто тримач для кави, в якому всередині немає просвітів і дірочок.
  2. порошок для чищення. Зазвичай, його постачають ті ж постачальники, що і кави. У деяких випадках замість порошку вам можуть поставити таблетки. Ось деякі марки порошків і таблеток, які вам можуть зустрітися: Puly caff, Cafiza, Wmf, Ascaso.
  3. спеціальний пензлик для очищення мембрани кавомашини.

Перший крок: необхідно засипати 2 чайні ложки порошку або одну таблетку для чищення в сліпий холдер і щільно вставити його в робочу групу, яку необхідно прочистити.
Другий крок: натисніть на машині на кнопку подачі води і почекайте 20 секунд. Це дасть час воді в досить кількості зібратися в сліпому холдері і створити тиск в групі. Коли ви зупините воду, натиснувши на кнопку ще раз, вода, не маючи виходу через носик холдера, піде вгору, назад в групу, промиваючи трубки і мембрану від залишків кави і вапна.
Третій крок: дістаньте холдер з групи і пролийте воду ще 20 секунд - це дозволить основним хімікатів вийти з трубок.
Після цього необхідно вставити холдер назад в групу і пролити воду ще кілька разів. Кожен раз, виймаючи холдер - ви будете бачити залишки кавових масел, які як і раніше будуть виходити з трубок. Коли вода після проливу залишиться чистою, це означає, що масел більше немає і можна просто злити воду без холдера в групі. Це дасть гарантію, що залишки хімікату вийшли. При цьому ви можете і сполоснути холдер під проливним окропом. Але будьте обережні - щоб не обпекти руки.
Четвертий крок: візьміть пензлик і видаліть залишки засохлої кави з робочої групи. Бажано після цього ще раз пролити воду, щоб переконатися, що мембрана і група очищені від залишків кави.
П'ятий крок: необхідно також переконатися в тому, що холдер чистий і в ньому немає залишків кавових масел. Для цього його потрібно розібрати - зняти з нього портафільтр. І замочити в розчині порошку з водою - 40 грам порошку на 300 мл на 20-30 хвилин. Після очистити внутрішність холдера жорсткою губкою. Необхідно домогтися результату, щоб холдер засяяв, як ніби його ніколи не використовували.
Шостий крок: дістаньте зливний піднос з дна кавомашини і обполосніть його від залишків кави і хімікатів, а також протріть кавоварку до блиску від залишків кави і молока в кінці робочого дня.
Сьомий крок: відкрутіть головку форсунки для збивання піни з молока та замочіть її в окропі на 15-20 хвилин. Після цього, якщо в отворах все ще присутнє засохле молоко, його можна видалити за допомогою простої голки. Але не використовуйте зубочистку, тому що вона легко може зламатися і залишки застрягнуть всередині. Якщо форсунка в поганому стані і має багато засохлого молока на ній, то в окріп для замочування можна також додати порошок для чищення машини. У пропорції 1/3.
Восьмий крок: візьміть тонку бавовняну тканину, покладіть її на холдер і вставте його в робочу групу в кінці очищення. Так як холдер прилягає досить щільно, всі залишки кави залишаться на тканини і не потрібно буде довго проливати воду, намагаючись очистити мембрану.
Дев'ятий крок: можна доповнити догляд тим, щоб протерти кавомашину звичайним засобом для миття скла. Це додасть поверхням машини додаткові сяйво і чистоту. Але будьте уважні - наносити засіб потрібно тільки на рушник, а не розпорошувати на машину. Протирати засобом краще ті, частини машини, які зроблені зі сталі - щоб вони засяяли після чистки.
Десятний крок: ніколи не забувайте про верхню частину вашої машини, де розташовуються чашки для кави. Найчастіше там накопичується пил. Тому мінімум раз на тиждень необхідно знімати весь посуд з машини і протирати звичайним рушником поверхню від пилу і залишків кави.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам продовжити життя вашої кавоварки та добитися справді гідної якості еспресо в вашому закладі.
Made on
Tilda